Shyhrete Behluli pozon e lumtur krah djalit dhe nuses

  • 23 dhjetor 2019 - 11:19
Shyhrete Behluli pozon e lumtur krah djalit dhe nuses

Shyhrete Behluli duket më e lumtur se kurrë.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli, ka filluar të bëhet tejet aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Ajo me ndjekësit po ndan fotografi të ndryshme nga skena, datat e koncerteve e edhe momente nga jeta private.

Së fundmi ka pozuar krah djalit dhe nuses dhe duket tejet e lumtur pranë tyre. Tek fotografia ajo nuk ka shkruar asgjë vetëm se e ka vendosur një zemër.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

(Kosova Sot Online)