Milionerja 22 vjeçare pozon me të brendshme , ja fotot e nxehta

  • 14 janar 2020 - 13:58
Milionerja 22 vjeçare pozon me të brendshme , ja fotot e nxehta

Ajo tregoi trupin e saj në veshjet e motrës së saj, Kim Kardashian gjatë fundjavës.

Dhe Kylie Jenner vendosi trupin e saj përsëri në shfaqje, kur u shfaq me të brendshme të hënën.

22 vjeçarja u shfaq në rrjetet sociale me një litar rozë duke treguar fizikun e saj.

(Kosova Sot Online)