Ylli televiziv me format XXL “çmend” paparacët, ja veprimi i turpshëm që bëri

  • 13 shkurt 2020 - 16:31
Ylli televiziv me format XXL “çmend” paparacët, ja veprimi i turpshëm që bëri

Ylli 33-vjeçar, e cila njihet për format XXL, di gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen e paparacëve në çdo dalje të saj publike.

Është fjala për Lauren Goodger, e cila është fotografuar të mërkurën mbrëma teksa shijonte një darkë në restorantin “Mayfair’s Bagatelle”.

Ish-ylli i “Towie”, u shfaq e gjitha e veshur në të zeza. Me një palë pantallona të gjëra dhe një këmishë me pak dekolte të hapur, 33-vjeçarja dukej në super formë.

Por kësaj radhe nuk ka kthyer vëmendjen me linjat e saj trupore, por me gjestin që ka bërë ndaj fotografëve.  Duke bërë një mimikë të keqe, Lauren u ka treguar paparacëve gishtin e mesit.

(Kosova Sot Online)