Nga karantina Robert Berisha nuk harron Nora Istrefin, këngëtari e uron në mënyrën më të ëmbël për ditëlindje

  • 25 mars 2020 - 11:12
Nga karantina Robert Berisha nuk harron Nora Istrefin, këngëtari e uron në mënyrën më të ëmbël për ditëlindje

Prej disa ditësh Robert Berisha ndodhet në karantinë në Qendrën Studentore në Kosovë.

Por nga karantina, këngëtar nuk ka harruar të urojë për ditëlindje ish bashkëshorten e tij Nora Istrefi.

Roberti zgjodhi mënyrën më të ëmbël dhe më të bukur për ta uruar nënën e vajzës së tij.

Ai publikoi një video të regjistruar kohë më parë ndërsa i binte pianos së bashku me Renee dhe duke kënduar këngën e ditëlindjes.

Pas ndarjes Robert dhe Nora kanë vendosur të mbeten miq me njëri-tjetrin për shkak të vajzës së tyre.

Madje ata shkojnë edhe me pushime së bashku.

(Kosova Sot Online)