Zaimina vjen me këshilla për femrat: Kur jeni në shtëpi duhet.…

  • 07 prill 2020 - 15:49
Zaimina vjen me  këshilla për femrat: Kur jeni në shtëpi duhet.…

Edhe vet po qëndron në karantinë.

Këngëtarja Zaimina Vasjari po kujdeset për veten, por, një këshillë ka edhe për femrat tjera.

Natyrisht, që gjatë kësaj periudhe, këngëtarja merret edhe me punët e shumta të shtëpisë, por këshillon gratë që mos të harrojnë edhe të kujdesen për veten.

Ajo postoi një fotografi në rrjete sociale, në të cilën u shfaq e veshur me një palë pantallona të kuqe dhe bluzë të zezë.

“Pra ti lan shplan gatuan mer plurat hekuros ke dhe nje femije qe do shume perkujdesje dhe dashuri poor kurr mos harro te duash dhe veten dhe te kujdesesh per te. Mos u be shok me burrin ne karantin rri po ajo qe atij ti bejn syt ???? kur te shikon. ????????‍??”, ka shkruar këngëtarja.

(Kosova Sot Online)