Publikohet ‘Pse mu’ nga Arta dhe Don Arbas

  • 23 maj 2020 - 13:05
Publikohet ‘Pse mu’ nga Arta dhe Don Arbas

Vëlla e motër Don Arbas dhe Arta Bajrami janë bërë bashkë për një projekt muzikor.

Dyshja në kanalin Youtube kanë hedhur këngën e titulluar ‘Pse mu’.

Kënga është një baladë e bukur, prodhim i vet Arbasit.

‘Pse mu’ u finalizua edhe me klip dhe ky projekt përpos që riktheu në skenë dyshen në fjalë me bashkëpunim, po pëlqehet nga ana e publikut.

(Kosova Sot Online)