Genta ndryshon totalisht, bëhet bionde me flokë të shkurtër

  • 01 qershor 2020 - 16:55
 Genta ndryshon totalisht, bëhet bionde me flokë të shkurtër

Këngëtarja e dashur për publikun, Genta Ismajli, ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe me rezultatin ajo është shumë e kënaqur.

Genta është bërë bjonde dhe poashtu i ka prerë flokët.

“Në dashuri me ngjyrën e re të flokëve”, ka shkruar Genta krahas njërës video të publikuar në InstaStory.

Sa i përket projekteve muzikore, 35-vjeçarja është duke punuar në bashkëpunimin e saj me reperin turk, Eypio të cilin pritet ta publikojë së shpejti.

(Kosova Sot Online)