Genta Ismajli ndryshon tërsisht look, nuk njihet më këngëtarja

  • 03 qershor 2020 - 13:11
Genta Ismajli ndryshon tërsisht look, nuk njihet më këngëtarja

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli ka qënë në qëndër të media rozë kohët e fundit për shkak të lidhjes me biznesmenin turk Hysen Usta.

Dyshja po jetojnë një histori të bukur dashurie dhe siç flitet së shpejti do e kurorëzojnë këtë dashuri dhe me martesë.

Por këngëtarja përveç ndërrimit të statusit të saj ka menduar se ka ardhur koha dhe për ndryshim përsa i përket look-ut.

Gentën s’do ta shohim më brune, pasi ajo ka bërë ndryshimin drastik në pamjen e saj.

Këngëtarja jo vetëm që është kthyer në bjonde, por në bjonde platin!

 Këngëtares duket se i pëlqen pamja e saj e re dhe me siguri do ta shohim gjatë me këtë look.

Image

(Kosova Sot Online)