Gati për festë, Capital T përfundon punën me albumin dhe publikon këngën e tij të parë

  • G.G /
  • 02 korrik 2020 - 10:04
Gati për festë, Capital T përfundon punën me albumin dhe publikon këngën e tij të parë

Prej kohësh, Capital T ka treguar se po punon për albumin e tij “Skulpturë”. Së fundmi ai ka treguar se puna për albumin ka përfunduar. Reperi ka publikuar këngën e tij të parë nga albumi, e titulluar “Tu festu” dhe ka marrë menjëherë shumë komente pozitive.

Capitali është shprehur se tani duhet t’ja nisin festës, pasi do të publikojë të gjitha këngët e albumit. Kujtojmë se pak ditë më parë reperi publikoi këngën “DMP” në bashkëpunim me Ledri Vulën dhe rezultoi një sukses i vërtetë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

INTRO • KANGA E PARË e SKULPTURË’s aaa tja nisim festës ë link in bio...

A post shared by Capital T (@truekapo) on

(Kosova Sot Online)