Dafina po i shijon pushimet për qejfin e saj

  • A.P /
  • 05 korrik 2020 - 08:54
Dafina po i shijon pushimet për qejfin e saj

Dafina i ka filluar pushimet dhe po e kalon si mos me mirë.

Ajo ka zgjedhur bregdetin shqiptare, për të shijuar rrezet e diellit.

Padyshim këtë vit këngët e saj kanë qetë tejet të mirëpritura tek fansat e saj.

Image

(Kosova Sot Online)