Morena po e shijon jetën në hotelet më luksoze

  • A.P /
  • 02 gusht 2020 - 12:32
Morena po e shijon jetën në hotelet më luksoze

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është personazh shumë i pëlqyer dhe i ndjekur në rrjetet sociale.

Bukuroshja momentalisht numëron një milion ndjekës në Instagram, ndërsa përveç pozave provokuese nuk ngurron që herë pas herë të thumbojë me fjalë e mesazhe të ndryshme.

Këtë herë, në postimin e fundit kur shfaqet nga shtëpia e saj luksoze me një palë bikini të bardha, ajo ka ngacmuar ish-të dashurit me një mesazh.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I LIKE TEXTS FROM MY EXES WHEN THEY WANT SECOND CHANCE ë

A post shared by K I N G M T ë (@morenataraku) on

(Kosova Sot Online)