Dalin pamjet që nuk i keni parë kurrë nga martesa e Adelina Tahirit

  • E.K /
  • 02 janar 2021 - 17:10
Dalin pamjet që nuk i keni parë kurrë nga martesa e Adelina Tahirit

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut.

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto të rrallë nga martesa e saj.

 

 

(Kosova Sot Online)