Taylor Swift anullon turin muzikor, arsyen e merrni me mend

  • E.K /
  • 27 February 2021 - 16:28
Taylor Swift anullon turin muzikor, arsyen e merrni me mend

Taylor Swift u detyrua të anullojë sërish koncertin e saj që e shtyu edhe njëherë në prill të vitit që shkoi për shkak të pandemisë. Për të njëjtën arsye, ajo është detyruar ta shtyjë sërish, këtë herë pa nje afat të saktë.

“Më vjen keq që duhet t’iu jap këtë lajm, por turi im është shtyrë sërish për shkak të pandemisë. Më vjen keq që nuk mund t’ju thua shoh nga afër. Mezi po pres që e gjithë kjo të mbarojë dhe të performoj sërish para jush”, ka thënë këngëtarja ndër të tjera.

Taylor ka publikuar së fundmi albumin e saj “Lover” bashkë me dy këngë që nuk po gjen rastin t’i promovojë për faj të pandemisë.

(Kosova Sot Online)