Gjyle Qollakun 1 gushti e gjen më në formë se kurrë

  • A.P /
  • 01 gusht 2021 - 15:25
Gjyle Qollakun 1 gushti e gjen më në formë se kurrë

Këngëtarja e njohur shqiptare Gjyle Qollaku ka festuar ditëlindjen, andaj fillimi i muajit gusht, e ka gjetur më në formë se kurrë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Në inboksin e saj, këngëtarja ka pranuar shumë urime nga familjarët e miqtë e saj.

Me këtë rast urime dhe nga ne, shëndet e gjitha të mirat në jetë.

Disa fotografi, të ralizuara me rastin e festës...

Image
Image

(Kosova Sot Online)