Burri i bën dhuratë luksoze Shkurte Gashit

  • E.K /
  • 13 janar 2022 - 09:54
Burri i bën dhuratë luksoze Shkurte Gashit

Shkurte Gashi është befasuar nga bashkëshorti i saj Alberti.

Ajo pranoi një orë të markës Rolex e që janë goxha luksoze dhe të kushtueshme.

Këngëtarja e ndau me ndjekësit në Instagram dhe e falënderoi burrin e saj publikisht.

Ndryshe, Shkurta dhe Alberti kanë një djalë njëvjeçar i cili quhet Mal.

(Kosova Sot Online)