Genta Ismajli kështu po e shijon vjeshtën

  • A.P /
  • 23 September 2022 - 15:53
Genta Ismajli kështu po e shijon vjeshtën

Genta Ismajli është duke i shijuar ditët me fëmijët e saj dhe partnerin e saj turk Huseyin Usta.

Ata u bekuan me binjakë, një djalë dhe një vajzë për të cilët zgjodhën emrat Icon dhe Ivy Blue.

Genta publikon në rrjetet sociale fotografi me djalin dhe vajzën,  një të tillë e ka publikuar edhe mbrëmë.

Genta në muajin qershor solli projektin “Gidiyom”  në bashkëpunim me reperin turk Eypio.

Image

(Kosova Sot Online)