'Zoti kur t'a jep' thojnë Flora Gashi & Anita Spahiu

  • A.P /
  • 05 December 2022 - 17:17
'Zoti kur t'a jep' thojnë Flora Gashi & Anita Spahiu

Në prag të festave të fundvitit këngëtarja e njohur Flora Gashi ka publikuar këngën e saj më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Flora ka publikuar këngën në duet me vajzën e saj këngëtaren Anita Spahiu.

"Zoti kur t'a jep" mban titullin kënga dhe vjen përplot ritëm nga Flora dhe Anita dhe me interpretim të shkëlqyer nga dyshja në fjalë.


Premierë: "Zoti kur t'a jep" nga Flora Gashi & Anita Spahiu

Dëgjim të këndshëm


(Kosova Sot Online)