Për Ganimete Jashanicën sot është ditë e veçantë

  • A.P /
  • 05 December 2022 - 15:58
Për Ganimete Jashanicën sot është ditë e veçantë

Këngëtarja e njohur Ganimete Jashanica sot më shumë se kurrë ka arsye për të qenë e lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtarja sot feston ditëlindjen dhe po duket më në formë se asnjëherë.

 

Me këtë rast nuk kanë munguar urimet e familjarëve, miqve e fansave të saj.

Kujtojmë se kënga e saj e fundit e publikuar vetëm pak ditë parë është 'Hajt gëzuar' e cila po pëlqehet nga publiku.

Image

(Kosova Sot Online)