Keisi i jep fund raportit me Kristin: Shumë gjëra mua më mbytën

  • E.K /
  • 18 March 2023 - 12:22
Keisi i jep fund raportit me Kristin: Shumë gjëra mua më mbytën

Keisi i ka dhënë fund raportit me Kristin brenda shtëpisë së BBV, përcjell “Kosova Sot Online”.

Keisi duket se është distancuar nga Kristi dhe arsyet nuk janë të qarta. Edhe vetë Kristi e ka vënë re se nuk janë më njësoj dhe këtë gjë ia ka shprehur edhe asaj.

“Ne na erdhën shumë gjëra që mua më mbytën. Për mua është dicka shumë e madhe deri diku ti thyesh besimin babait, okej unë e kalova, nuk ia fal vetes se ndihem keq, e nxora me kokën lart, ai ka besim te unë…”, shprehet ajo.

(Kosova Sot Online)