'Mashallah' vjen nga Tayna dhe Buta

  • A.P /
  • 27 April 2023 - 22:01
'Mashallah' vjen nga Tayna dhe Buta

Tayna ka lansuar duetin e paralajmëruar me reperin Buta, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Mashallah" mban titulllin kënga e dyshes në fjalë.

 

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

 Tayna ka njoftuar edhe lansimin albumit të parë në karrierë "Bipolar".

Në vijim "Mashallah" nga Tayna dhe Buta

(Kosova Sot Online)