Bora Zemani shfaqet e mahnitshme me fustanin special

  • E.K /
  • 02 December 2023 - 13:57
Bora Zemani shfaqet e mahnitshme me fustanin special

Moderatorja, Bora Zemani, është një imazheve të showbizit shqiptar, që është mjaft e komentuar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Zemani cilësohet si një prej femrave më të bukura shqiptare, ku edhe pa grim duket bukur dhe natyrale.

Bora ka publikuar disa fotografi, ku shfaqet e mahnitshme me fustanin dhe pamjen e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

(Kosova Sot Online)