Kush e meriton të jetë fitues i 'Big Brother Albania VIP 3': Meritoni apo Romeo?

  • A.P /
  • 23 May 2024 - 20:00
Kush e meriton të jetë fitues i 'Big Brother Albania VIP 3': Meritoni  apo Romeo?

Edhe dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe e 'Big Brother Albania VIP 3', shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Dy nga pretendentët kryesor për ta fituar këtë edicion janë: Meriton Mjekiqi dhe Romeo Veshaj.

Por se kush do të jetë në të vërtetë, mbetet për tu zbuluar të shtunën mbrëma pas mesnate kur dhe do të shpallet zyrtarisht fituesi.

(Kosova Sot Online)