'Dua' vjen përplot ritëm nga Jano

  • A.P /
  • 23 May 2024 - 19:20
'Dua' vjen përplot ritëm nga Jano

Këngëtari i njohur Jano, ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Dua" mban titullin kënga e cila vjen përplot ritëm.

 

Në fakt kjo këngë është një ripërpunim i një prej hiteve të këngëtares së njohur Aferdita Demaku.

 
Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Premierë:  "Dua" nga Jano.

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)