'Mia' vjen përplot ritëm nga Hekurani ft LMN

  • A.P /
  • 27 May 2024 - 17:38
'Mia' vjen përplot ritëm nga Hekurani ft LMN

Këngëtari i njohur Hekuran Krasniqi, ka publikuar këngën më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Mia" mban titullin kënga, e cila vjen në duet me këngëtarin LMN.

 


Kënga vjen  e realizuar dhe me videoklip.

Premierë: "Mia" nga Hekuran Krasniqi ft LMN

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)