Meritoni flet për herë të parë pasi doli nga 'BB VIP 3' e përmend edhe Ilnisën

  • A.P /
  • 27 May 2024 - 16:35
Meritoni flet për herë të parë pasi doli nga 'BB VIP 3' e përmend edhe Ilnisën

 Pasi doli nga 'BB VIP 3' Meriton Mjekiqi u shpreh se me rëndësi ka që mësoi se familja e tij jashtë ishte mirë, ndërsa shtoi se nuk ka lexuar ende asnjë lajm për veten e tij, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

I pyetur për raportin me Ilnisën, ai tha se i dhanë dashuri njëri-tjetrit dhe se do vazhdojnë ta bëjnë.

“Me rëndësi që familja qenka mirë, hala s’kam lexu asnjë lajm. Me Ilnisën… i dhamë dashuri njëri-tjetrit, do vazhdojmë të flasim”, tha ai.

Image

(Kosova Sot Online)