Roza Lati 'zhvishet' gati krejt

  • A.P /
  • 13 June 2024 - 15:22
Roza Lati 'zhvishet' gati krejt

Roza Lati, ka ndezur rrjetin social Instagram me një seri fotografish verore që të lënë pa frymë, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Lati ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e saj momente nga pushimet e saj përmes imazheve që e tregojnë në bikini të zeza, duke vënë në pah format e saj trupore impresive.

Roza shfaqet duke shijuar rrezet e diellit dhe detin kristal, ndërsa pozon me një bindje dhe elegancë që kanë bërë që këto foto të bëhen shumë të pëlqyera në llogarinë e saj.

Image

(Kosova Sot Online)