Nuk do ta besoni me kënd i 'prishi' raportet Roza

  • A.P /
  • 14 June 2024 - 17:00
Nuk do ta besoni me kënd i 'prishi' raportet Roza

Moderatorja Roza Lati ka festuar dje 36-vjetorin, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Darkën e ditëlindjes ajo ka zgjedhur ta festojë me ish-banorët e BBV3, të cilët postuan momente nga festa.

 

Mirëpo, mes ish-banorëve me të cilët Roza ka pasur një marrëdhënie shumë të mirë në shtëpi, u vu re mungesa e një ish-banoreje dhe mikeshe shumë të mirë të Rozës.

Fjala është për Rike Roçin.

Kjo mungesë bëri që të shtohen dyshimet se diçka ka ndodhur dhe miqësia mes vajzave është krisur.

Dyshimet u përforcuan edhe më shumë kur Rike postoi në Instagramin e saj se ndodhej në Tiranë, por asnjë gjurmë nga festa.

Madje, ajo nuk bëri asnjë urim publik për Rozën.

Image

(Kosova Sot Online)