Dafina fshin emrin e këngëtares nga bashkëpunimi i tyre

  • A.P /
  • 14 June 2024 - 16:40
Dafina fshin emrin e këngëtares nga bashkëpunimi i tyre

“Nasty & See Me”- titullohej bashkëpunimi i dy këngëtareve Dafina Zeqiri dhe Ya Nina, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Ka kaluar gati një vit që nga publikimi i këtij projekti muzikor dhe asokohe ishte një prej projekteve më të pëlqyera prej publikut, madje vazhdon të mbetet i tillë. Nuk vonoi shumë dhe marrëdhënia e dy këngëtareve u prish, ku që prej asaj kohe nuk i kemi parë më me njëra-tjetrën.

Ky veprim i saj, nuk erdhi menjëherë pas “keqkuptimit” që dy artistet patën me njëra-tjetrën, por erdhi vetëm pak momente pas publikimit të projektit më të ri muzikor i Ya Ninës me Ledri Vulën dhe Dj Geek-un, dy ish-të dashurit e Dafinës.

Image

(Kosova Sot Online)