Loredana publikon pamje unike, shfaqet e lumtur me të dashurin e saj

  • E.K /
  • 18 June 2024 - 09:05
Loredana publikon pamje unike, shfaqet e lumtur me të dashurin e saj

Loredana Zefi dhe i dashuri i saj Karim Adeymi janë prej emrave më të përmendur në showbizin shqiptar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Loredana në instagramin e saj ka publikuar momente të ndyrshme me të dashurin e saj.

Në këto pamje ata shihen mjaft të lumtur në praninë e njëri tjetrit.

(Kosova Sot Online)