Ditën kur ‘Instagram’ dhe ‘Facebook’ doli jashtë funksionit njerëzit gjetën ngushëllim në një faqe të nxehtë

  • G.G /
  • 09 tetor 2021 - 10:45
Ditën kur ‘Instagram’ dhe ‘Facebook’ doli jashtë funksionit njerëzit gjetën ngushëllim në një faqe të nxehtë

Mesa duket orët e pa media sociale që përjetoi e gjithë bota në datën 4 të këtij muaji, i bënë njerëzit të drejtohen tek një tjetër aktivitet argëtues. “Pornhub”, site-i me përmbajtje pornografike ka publikuar statistikat e asaj dite ku është vënë re një rritje me 10.5% në trafikun e faqes.

E përkthyer në shifra të tjera, rreth gjysmë milioni më shumë persona e kanë vizituar faqen e njohur.

Ja pra që nuk paskan qenë edhe aq të mërzitshme për disa njerëz ato orë pa media sociale.

(Kosova Sot Online)