Modelet e palltove që do të bëjnë namin këtë vjeshtë! Të paktën një prej tyre duhet ta keni në gardërobë

  • 28 gusht 2019 - 14:00
Modelet e palltove që do të bëjnë namin këtë vjeshtë! Të paktën një prej tyre duhet ta keni në gardërobë

Nëse jeni të mërzitur për faktin që vera po mbaron dhe do të hiqni dorë nga veshjet e shkurtra, ngushëllohuni me faktin se këtë vjeshtë do të keni mundësi të visheni bukur.

Trendet më të fundit që janë prezantuar janë nam fare dhe mund të përshtaten shumë lehtë me stilin e kujtdo.

Një nga detajet më të rëndësishme të stinës është palltoja, e cila i jep veshjes shkëlqimin e duhur.

Më poshtë po ju prezantojmë 5 modelet më in të sezonit dhe njërën prej tyre duhet ta bëni pjesë të gardërobës tuaj me patjetër.

-Pardesytë oversize

-Palltot extra të gjata

-Palltot çiklaminë

-Palltot e pelushit

-Pelerinat

(Kosova Sot Online)