Ngjyra e kungullit, hit nuanca për këtë vjeshtë

  • E.K /
  • 29 August 2020 - 12:50
Ngjyra e kungullit, hit nuanca për këtë vjeshtë

Nëse keni nevojë për stil të ri të flokëve, një ndryshim i ri dhe pikërisht je duke menduar se çfarë do të mund të bësh me flokët, ju propozojmë të mendoni për ngjyrën e kungullit, e cila gjatë këtij sezoni është gjithnjë e më popullore. Paleta e ngjyrave të portokallta është ideale për stinën e vjeshtës, sepse për mrekulli u përshtatet zonjave me çehre të ndritshme, çehre që të gjithë e kemi gjatë kësaj periudhe kohore.

Krahas kësaj, të jeni të sigurt se kjo ngjyrë e pazakontë do t'ju përshtatet më së miri edhe me gardërobën tuaj, sepse pa marrë parasysh se sa agresive dhe e fortë ju duket në shikim të parë, mbani mend se kjo ngjyrë është "ngjyrë nga natyra". Hiti i ri u ofrohet zonjave në këtë stinë të vjeshtës, e inspiruar nga lëngu "Pumpkin Spice Latte". Nëse edhe ju jeni midis atyre femrave që e pëlqejnë të eksperimentojnë, me siguri se ngjyra e portokalltë do të jetë interesante për ju. Rezultatet do të jenë të mahnitshme, pasi flokët tuaj do të theksohen dhe do të duken krejt natyrale.

(Kosova Sot Online)