Mirupafshim fije dhe balayage; Kjo ngjyrë flokësh është trendi më i ri për dimrin 2021

  • G.G /
  • 28 shtator 2020 - 11:23
Mirupafshim fije dhe balayage; Kjo ngjyrë flokësh është trendi më i ri për dimrin 2021

Dy vitet e fundit, flokët me fije apo metoda e quajtur balayage kanë qënë ngjyrat më IN!

Por mesa duket nuk mund të themi 100% që do të ikin nga moda por do të bashkohen për të krijuar ngjyrën e vitit, e cila quhet  “Foilayage”.

Është një ngjyrë e cila duket natyrale por nuk prek ngjyrën bazë të flokëve tuaj!

Sipas parukjerëve kjo ngjyrë duhet mirëmbajtur çdo 3 muaj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ëBombshell jloë

A post shared by Chris Appleton (@chrisappleton1) on

(Kosova Sot Online)