Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

  • E.K /
  • 02 nëntor 2020 - 15:28
Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Astrologia e njohur shkruan se: Sot duhet te kemi kujdes ata qe na afrohen dhe na magjepsin me fjalet dhe dashurine e tyre dicka tjeter fshehin si qellim.

Dashi
Kujdes sot nga afrimiteti dhe lajkat e dikujt qe njehe mire punet dhe qellimet tuaja Po keshtu edhe ne marredhenie ne cift duhet te jeni me te kujdesshem pasi bini preh e nje kurthi

Demi
Ne punen tuaj sot dikush do ju afroj me shume dhe do beje sikur po perpiqet me shume se duhet per ju Por ky mund te jete personi qe do ju beje keq

Binjaket
Nje kurth ne dashuri do ta cilesoja diten e sotme Kujdes me partnerin fjalet qe thoni premtimet po ashtu kujdesuni te kuptoni cdo detaj te sjelljes se tij apo saj pasi ka paraaskene

Gaforrja
Dikush i afert i familjes do behet shkak qe ju te bini prehe e nje kurthi apo e njerzve te cilet do ju perdorin per qellimet e tyre dhe kjo do ju beje te ndjeheni te tradhetuar

Luani
Ne pamje te pare do duket sikur komunikimi dhe lajmet qe do keni jane ne favorin tuaj Me pas do kuptoni se asgje nuk ishte sic duket dhe jeni brenda nje kurthi

Virgjeresha
Ne ceshtjet ekonomike dhe erotike sot do kuptoni qe njeriu qe ju intereson ju ka zene ne kurth dhe ju nuk keni cfare te beni tjeter vetem ti poltesoni dishirat

Peshorja
Personalisht dita e sotme do jete per ju nje mundesi qe te shikoni deri ku mund tju coj nje lidhje e gabuar apo nje marreveshje e gabuar qe keni bere keto dite

Akrepi
Personalisht ne ndjenjat tuaja me te thella ndjeheni se ne nje marrdhenie keni rene brenda pasi nuk keni qene te kujdesshem dhe njeriu qe deshironi po ju ha mulcine dalngadal

Shigjetari
Per ju dita ka diell ka edhe re dhe kjo nuk e prish ekuilibrin ne mendjen tuaj Cdo gje do prishet pasi tju thone gjera qe edhe imagjinata juaj do trazohej sidomos ne dashuri e shoqeri

Bricjapi
Do merrni nje lajm i cili do kete perparesi ne lidhje me karrieren dhe punen por do dali krejtesisht i kundert pasi te ballafaqiheni me realitetin Ngritja do jete thjesht nje kurth per renien qe ju pret

Ujori
Nje ikje large ne nje udhetim tashme do ishte nje vendim jo i mire Po keshtu edhe afrimiteti me shume se duhet me dike qe jeton large dhe qe po perpiqet tju bllokoj shtigjet e lirise tuaj

Peshqit
Asgje me shume se nje takim i deshtuar qe mezi e kishit pritur ne planin erotik nuk do ju zhgenjente me shume Por ka edhe me shume se ne ate takim nuk do vij peroni qe doni por nje tjeter qe pikerisht nuk e doni fare.

(Kosova Sot Online)