Ju duhen disa ide për thonjtë? Njihuni me modelet më “IN” të këtij sezoni

  • G.G /
  • 22 December 2020 - 09:29
Ju duhen disa ide për thonjtë? Njihuni me modelet më “IN” të këtij sezoni

Modelet e thonjve ndryshojnë me sezonet njësoj si veshjet apo flokët. Ndërkohë që i kushtojmë vëmendje veshjeve tona, nuk duhet të harrojmë as këtë pjesë, që i jep një pamje tërësisht tjetër duarve tona.

Tashmë jemi në sezon festash, ndaj nuk do të ishte keq nëse edhe thonjtë tanë do i zbukuronim pak më tepër se herët e tjera. Këtë herë ngjyrat më IN për thonjtë janë bluja dhe vjollca, pa lënë pas as të bardhën e grinë me nuancat e saj. Megjithatë nëse doni një ide për modele thonjsh mund të ndiqni fotot më poshtë.

(Kosova Sot Online)