A mund ta gjeni shkronjën ndryshe në më pak se 10 sekonda!

  • A.P /
  • 08 janar 2021 - 15:19
A mund ta gjeni shkronjën ndryshe në më pak se 10 sekonda!

Sa i mirë jeni në dallimin detajeve? Në imazhin e mësipërm, është një shkronjë ndryshe. Nëse jeni mjaft i aftë dhe keni një sy “shqiponjë”, do të mund t’i gjeni në më pak se 10 sekonda. A jeni gati të provoni aftësitë tuaja?

Nëse nuk arrini ta gjeni dot, përgjigjen e keni më poshtë:

Image

 


(Kosova Sot Online)