Nuancat e flokëve që do të dominojnë 2021-in

  • G.G /
  • 09 janar 2021 - 15:59
Nuancat e flokëve që do të dominojnë 2021-in

Fundi i vitit 2020 dhe nisja e Vitit të Ri nuk do të thotë domosdoshmërisht fundi i pandëmisë dhe situatës në të cilën jetojmë, por shënon fillime të reja që na japin shpresë për të ardhmen. Kjo është arsyeja pse tani është koha për t’i kushtuar më shumë rëndësi vetes duke filluar nga një ndryshim në pamje.

Sigurisht, mënyra më e mirë është përmes një ngjyre të re flokësh. Shikoni trendet e ngjyrave që duket se po fitojnë popullaritet në rrjete sociale dhe mos nguroni të caktoni një takim me një profesionist.

Bjonde argjendi

Image

Një zgjedhje perfekte për ju që tashmë jeni bionde dhe doni të provoni diçka më të veçantë në dimër.

Bjonde e artë

Image

Kjo nuancë flokësh është gjithmonë një zgjedhje e mirë. Përtej kësaj, është shumë më e lehtë për t\u mbajtur sesa hijet e ftohta.

E kuqe xhenxhefil

Image

Ndoshta është faji i Mbretëreshës Gambit, mbase fakti që shumica prej nesh dëshirojnë të bëjnë një ndryshim të madh në 2021, por nuancat e xhenxhefilit do të jenë padyshim “in” dhe këtë vit.

Kafe e nxehtë

Image

Nëse keni një nuancë kafe dhe nuk doni të bëni një ndryshim të madh, kjo nuancë lajthi është idealja për ju.

(Kosova Sot Online)