Tre shenjat e horoskopit që preken dhe qajnë më shpesh!

  • E.K /
  • 10 janar 2021 - 14:02
Tre shenjat e horoskopit që preken dhe qajnë më shpesh!

Sipas astrologëve, personat që iu përkasin tre shenjave të horoskopit janë më të ndjeshëm dhe janë të prirur të qajnë më shpesh.

Gaforrja

Është shenja më e ndjeshme nga të gjitha shenjat e horoskopit dhe në momentin kur sulmohen qajnë menjëherë. Nuk janë nervozë, por të mbyllur në vetvete.

Peshqit

Peshqit gjithashtu konsiderohen si një shenjë shumë e ndjeshme. Ata normalisht nuk i shfaqin kurrë ndjenjat e tyre dhe nëse trajtohen në mënyrë të gabuar, dhe pothuajse gjithmonë qajnë!

Akrepi

Akrepi është shenja e tretë më e ndjeshme. Shumica e Akrepave bëhen agresivë kur lëndohen dhe madje mund të bërtasin apo të thyejnë gjëra.

Nuk i përjetojnë mirë kritikat dhe shpesh mund të qajnë si një foshnje kur lëndohen.

(Kosova Sot Online)