Ju prezantojmë me baluket që do jenë trendi i 2021-it

  • G.G /
  • 14 janar 2021 - 12:08
Ju prezantojmë me baluket që do jenë trendi i 2021-it

Këtë vit me vazhdimin e pandemisë duket se çdo trend është në favorin tonë. Veshjet  e promovuara janë të rehatshme, ndërsa tek flokët sapo zbuluam se trendi i pranverë – verës do të jenë baluket e fryra, të pakrehura dhe me onde.

Nga pasarelat e ‘Hermes’, ‘Kenzo’ dhe ‘Valentino’, së shpejti pritet që ky stil flokësh të pushtojë rrugët. Gjithashtu nuk do keni shumë nevojë për t’i stiluar, pasi nuk ka kufizime të tipit ‘nuk më qëndrojnë drejt baluket, ndaj më mirë mos i pres’.

Për t’u frymëzuar, shikoni fotot e atyre që kanë përqafuar goxha herët këtë trend.

(Kosova Sot Online)