Cila veturë duhet të lëvizë?

  • E.K /
  • 25 janar 2021 - 14:50
Cila veturë duhet të lëvizë?

Nëse ndiheni sikur truri juaj ka nevojë për pak akordim, enigmat dhe testet janë ndoshta mënyra më e mirë për ta mbajtur atë funksionues deri në përsosmëri.

Më poshtë është një test i lehtë, ku ju duhet të zgjidhni se cila makinë ndodhet në vendin e gabuar që duhet larguar.

(Kosova Sot Online)