Një romancë e fshehtë për Binjakët…Meri Shehu: Ja shenja që do zbulojë një sekret familjar

  • G.G /
  • 27 shkurt 2021 - 14:05
Një romancë e fshehtë për Binjakët…Meri Shehu: Ja shenja që do zbulojë një sekret familjar

Dashi
Nje dite e qendrueshme kjo persa i perket optimizmit dhe frymezimit ne lidhje me punen dhe situata qe kerkojne seriozitet. Ceremoni te ndryshme sidomos fejesa dhe martesa do marrin per mire.

Demi
Ju duhet te aplikoni per nje pune jashte vendit apo te beni nje udhetim apo nje studim qe e deshironi dhe e keni patur si nje enderr.

Binjaket
Nje romance e fshehte dhe nje talent ne ceshtjet ekonomike do bashkohen ne nje pike ku do flirtoni me persona qe keni edhe detyrime apo marredhenie ekonomike.

Gaforrja
Nje martese do ishte serioze te behej keto dite dhe te merrni nje pergjegjesi per ta bere jeten tuaj pak me krijuese dhe me deshire per bashkepunim.

Luani
Ylli polar mund ta ndricoje dhe rregulloje jeten tuaj por pepiquni te shfrytezoni driten dhe energjine per shendetin tuaj fizik dhe shpirteror dhe per udhetime te gjata.

Virgjeresha
Nje mundesi te shprehni ndjenjat dhe talentet tuaja dhe kjo tju cliroj nga nje kritike dhe pengese ku e kishit futur veten tuaj. Femrat do heqin ferexhene e ndjenjave.

Peshorja
Ju duhej nje drejtim i ri nga Veriu per te ndryshuar gjerat per mire dhe per te marre nje destinacion te rendesishem dhe produktiv ne jeten tuaj.

Do zbuloni nje te fshehte familjare apo nje kundershtar apo armik ne rrethin familjar.

Akrepi
Do jeni ne nje moment shume frymezues dhe do zbuloni nje menyre te re per te qene te lumtur edhe pa qene ne driten e plote te diellit dhe te mundesive.

Nje viking romantik dhe me pushime do ta cilesoja lundrimin tuaj.

Shigjetari
Mund te mereni me art me poezi por edhe te dashuroni qe te gjeni se ku mund te vleresohen me shume aftesite tuaja dhe te shperbleheni edhe materialisht.

Bricjapi
Ylli polar bashke me freskine dhe driten do ju cliroj nga ngricat shpirterore dhe nga tendenca per te bere ndonje veprim te keq hakmarres me dike ne biznes apo shoqeri.

Ujori
Do jeni pikerisht te kenaqur me veten dhe deshirat qe ju jane zgjuar si mundesi te reja dhe rrugetime te reja.

Talente dhe ndjenja do mbushin jeten tuaj por edhe nje takim shume romantik.

Peshqit
Fantazia e dickaje qe ndjehet por nuk duket do kethehet ne mundesi reale dhe shikueshmeri te plote per shenjen tuaj.

Mjafton te mos jeni vetem se nuk do ta besoni dhe do ju ike prape shansi.

(Kosova Sot Online)