Sekreti i Rihanna-s për buzët më të plota

  • G.G /
  • 17 korrik 2021 - 10:31
Sekreti i Rihanna-s për buzët më të plota

Grimi është një formë argëtimi dhe nuk duhet të të bëjë të ndihesh keq. Të jesh e lirë të shfrytëzosh mundësitë që do të të vijnë, të përballesh me rreziqet, të guxosh të bësh diçka të re, por edhe ndryshe, ishte vizioni i  Rihanna kur nisi markën e saj të bukurisë, Fenty Beauty. Këtë herë, RiRi vjen për të “rekomanduar” lancimin e fundit të bukurisë, ndërsa zbulon sekretin e saj për buzët më të plota.

Produkti i fundit i shtuar në portofolin e Fenty Beauty, premton buzë edhe më mishtore, të plotaa dhe të pasura.

Shkëlqyesi i ri i buzëve që pëlqen Rihanna

Ndryshe nga origjinali dhe i adhuruari Gloss Bomb, Gloss Bomb Heat nuk ka aq shkëlqim, por lë buzët me një ngjyrë të kuqe dhe një ndjenjë të butë relaksimi dhe ngrohje nxehtësi, duke u dhënë atyre një efekt të menjëhershëm. Kjo sepse, në përbërjen e tij ka një përzierje përbërësish, përfshirë vajin e rrënjës së xhenxhefilit dhe ekstraktin e frutave të piperit, të dizajnuar për të ofruar padyshim një fryrje natyrore në buzë.

Në të njëjtën kohë, është e pasur me gjalpë dhe vitaminë E që bllokohet nga lagështia në buzë, duke u dhënë atyre një shkëlqim intensiv me një pamje dhe ngjyrë të lagur.

“Gloss Bomb Heat u drejtohet grave që e duan Gloss Bomb dhe duan një pamje seksi, me buzë të plota. Është shumë e butë dhe e gjallë, duke i dhënë një shkëlqim vërtet të shkëlqyeshëm në buzë. E aplikoj vetëm në buzë ose së bashku me buzëkuqin / rreshtin e buzëve. Duhet ta ndjesh këtë nxehtësi… “, thotë karakteristikisht RiRi.

(Kosova Sot Online)