Meri Shehu jep lajmin e keq për këtë shenjë: Do të jeni në ankth ...

  • E.K /
  • 21 korrik 2021 - 15:26
Meri Shehu jep lajmin e keq për këtë shenjë: Do të jeni në ankth ...

Dashi

Nje çeshtje pune sikur fillon te perparoje por do jete me shume arsyetime detaje ekonomike dhe analiza sa edhe vetë ju nuk do ta duroni dot

Demi

Duket sikur do ndodh nje permiresim ne çeshtjet tuaja ekonomike dhe personale por gjithmone do ndjeheni pak ne ankth dhe ne te gjitha arsyetimet qe do beni nuk do ndjeni entuziazem.

Binjaket

Do tentoni te rinovoni marrdheniet familjare.

Por ne te gjitha tentativat nuk do jeni pjellor dhe as te ndjeshem.

Thjeshtë do beni llogari dhe arsyetime

Gaforrja

Do njiheni me persona qe do e tjerin leshin dhe do e punojne aq shume sa kur te behet gati per ta shijuar do kete ardhur dimri dhe do kete ikur koha e gezimit dhe e veres.

Luani

Do ktheheni ne baze te kerkesave ekonomike duke bere bilance dhe duke llogaritur edhe qindarken e fundit.

Kjo nuk do ju shkoje fare si pamje por mund t’ju beje nikoqir

Virgjeresha

Aferdita ne shenjen tuaj per ju vetem te mira mund te sjelle pasi do i pershtatet kerkesave tuaja dhe do ju beje te lumtur ne ato gjera qe mund te arrini sidomos ne jeten personale

Peshorja

Nje mbyllje e forte psikologjike dhe nje situate shterpe do ta konsideroja periudhen deri ne dt 15 Gusht kur Aferdita do futet ne shenjen tuaj

Akrepi

Po ju duhej pak vetpermbajtje ne çeshtjet ekonomike dhe ne te shprehurit e ndjenjave dhe per kete ju ndihmon Aferdita ne Virgjeresh.

Kjo mund t’ju rrisë reputacionin social po jo qejfin ne stilin e jeteses

Shigjetari

Do tentoni te dilni me serioz ne vendimet tuaja qe lidhen me karrieren dhe jeten personale.

Mund te vendosni per te celebruar nje marrëdhenie qe e keni llogaritur mjaft mire

Bricjapi

Nje terheqje ndaj nje personi qe eshte larg jush ju bene te jeni kritik ndaj vetes dhe te doni te modernizoheni ne pamje dhe ne ide e ne kualifikime te ndryshme.

 Nje çeshtje ligjore ju vjen per mbare

Ujori

Me nje Aferdite ne Virgjeresh mund te themi se jeni nje hap me te mbrojtur ne krahasim me te tjeret qe nuk funksionojne dot pa i shprehur ndjenjat.

Tashme ju jeni mjeshtri i fitimit te zemrave pa premtuar asgje ne fushen e ndjenjave

Peshqit

Aferdita del para jush dhe tregon qe do keni shume prurje dhe shume oferta por qe do mbeten shterpe dhe aspak pjellore te pakten deri ne dt 15 Gusht

(Kosova Sot Online)