Si të ndiqni tendencat e fundit në manikyr: Disa ide për thonjtë e shkurtër

  • A.P /
  • 05 shtator 2021 - 09:55
Si të ndiqni tendencat e fundit në manikyr: Disa ide për thonjtë e shkurtër

A ju pëlqen që gjatësia e thonjve tuaj të jetë e shkurtër?  Ti nuk je vetëm. Po, thonjtë e gjatë janë kudo dhe i shohim shumë, shumë shpesh. Nga ana tjetër ato nuk janë aspak praktike. Si shkruan Kylie Jenner kur dëshiron të dërgojë një mesazh?

Për të mos u keqkuptuar. Thonjtë ekstra të gjatë janë mbresëlënës, thjesht janë të komplikuar.

Me të vërtetë, keni menduar se si mund të mos adoptoni thonj ylberi që është një nga tendencat më të nxehta? Për fat të mirë, ka ide të panumërta nga artistët e thonjve që do t’ju japin frymëzimin e duhur.

Merrni për shembull artistin fantastik të thonjve të Chanel, Bettina Goldstein. Një vështrim në llogarinë e saj dhe ajo do t’ju bindë se mund të bëni gjithçka me thonj të shkurtër.

(Kosova Sot Online)