Edhe vështrimi i syve ka lidhje me shenjën e horoskopit

  • G.G /
  • 24 September 2021 - 07:56
Edhe vështrimi i syve ka lidhje me shenjën e horoskopit

Dashi – Sytë e tyre janë të fuqishme, të gjallë dhe emtojnë një ngrohtësi të shndritshme e cila ndonjëherë është frikësuese.

Demi – Sytë e tyre janë të vërtetë. Ti i shikon ata dhe i beson jetën.

Binjakët – Sytë e një filozofi. Ata duken gjithmonë të mendueshëm sikur kanë shumë mendime në kokë.

Gaforrja – Sy të dashuruar. Sytë e tyre do t’ju bëjnë gjithmonë të ndiheni të sigurtë në dashuri.

Luani – Ata kanë sy të fuqishëm dhe të admirueshëm. Do gjeni shumë besim tek sytë e tyre.

Virgjëresha – Sy qetësues. Nuk ka asnjë pik stresi në sytë e tyre.

Peshorja – Sy plot me respekt. Ata do t’ju kuptojnë ju edhe nëse nuk janë plotësisht dakort me ju.

Akrepi – Ata janë pafundësisht të thellë dhe misterioz. Ndonjëherë do humbni në to.

Shigjetari – Sy plot me pasion. Ata janë kurioz ç’po ndodh rreth tyre.

Bricjapi – Sy plot me vendosmëri. Të shikosh në sytë e tyre do t’ju inspirojë të ecni përpara.

Ujori – Të shikosh sytë e tyre është sikur të vështrosh një hapësirë të panjohur plot me mundësi.

Peshqit – Sytë e Peshqve do të qajnë dhe do të qeshin me ju në çdo situatë.

(Kosova Sot Online)