Këto çizme janë një hit i sezonit, a do t'i vishnit ato?

  • E.K /
  • 04 December 2021 - 16:34
Këto çizme janë një hit i sezonit, a do t'i vishnit ato?

Balenciaga dhe Crocs vazhdojnë bashkëpunimin e tyre dhe çizmet e tyre, të cilat sipas disa ekspertëve të modës janë të domosdoshme këtë dimër, kanë tërhequr shumë vëmendje në rrjetet sociale.

Çizmet Croc shiten me një çmim prej 695 dollarë amerikanë,.

Çizmet kanë një formë të dallueshme crocsica, dhe logoja Balenciaga është në pjesën e përparme.

Croc Boot vijnë në disa ngjyra: jeshile, e zezë, gri, e bardhë dhe jeshile ulliri.

Crocs janë bërë një nga markat më të njohura të këpucëve këtë vit, dhe arsyeja për këtë mund të jetë pandemia që e vendos rehatinë para estetikës, sipas mediave të huaja.

(Kosova Sot Online)