“Do keni njohje erotike”- Meri Shehu paralajmëron këto shenja horoskopi: Në jetën personale … Ja si do surprizoheni

  • G.G /
  • 23 December 2021 - 10:57
“Do keni njohje erotike”- Meri Shehu paralajmëron këto shenja horoskopi: Në jetën personale … Ja si do surprizoheni

Astrologia Meri Shehur ka bërë parashikimi e fatit për të gjitha shenjat e horoskopit 

Sot e mërkurë dhe Mërkuri, planeti i ditës ndodhet në Bricjap. Çështje shumë praktike dhe ekonomike po që lidhen me karrierën dhe punën do evidentohen.

Por sot Hëna në Luan në lidhje me Marsin në Shigjetar do na japin ndjesinë e gëzimit të aventurës të kulturave të huaja dhe të tradicionales.

Po kjo ditë na hap kufijtë e horizonteve te reja që lidhen me gezimin e kohëve të shkuara.

Dashi

Kjo dite ka vlera ne lidhje me planet tuaja ne lidhje me te ardhmen dhe me jeten personale. Nje njohje erotike do ju ngazellej

Demi

Dita nuk eshte shume sipas formatit tuaj pasi ju ve ne levizje dhe kjo ju duket e tepert dhe me shpenzime. Por duhet te shikoni mundesine e nje ndryshimi shtepie

Binjaket

Dita e sotme ju sjell nje lajm te mire dhe nje takim shume te kendshem Do jeni biseda bashkepunimesh por edhe nje partneritet ne jeten personale

Gaforrja

Nje ceshtje ekonomike mund te permiresohet ne diten e sotme ne lidhje me punen. Nese puna juaj lidhet me udhetime apo kontakte me jashte do dali me perparesi

Luani

Sot eshte nje dite e bukur per ju per nje clirim personal nga streset dhe pengesat dhe ju drejton drejt nje argetimi apo nje aventure shpirterore

Virgjeresha

Pas dyerve te mbyllura shpirterore do ndjeni se ka disa gjera te mira rreth jush qe do e beje jetesen tuaj me te kendshme. Nuk perjashtohen udhetimet

Peshorja

Sot do keni nje mundesi hapjeje ne biseda dhe nje rrethane te kenaqshme ne nje ambjent shoqeror ku nuk do mungojne argetimet dhe njohjet e reja. Nje udhetim i papritur do ju surprizoj

Akrepi

Dite e rendesishme per famen dhe privilegjet tuaja .Do arrini nje sukses te papritur sidmos ne nje rreth njerzish qe ka kontakte me jashte duke arritur dhe nje ngritje ekonomike

Shigjetari

Kjo eshte dita juaj sic do donit ta kishit, egzotike dhe me aventura Nje udhetim me nje shoqe apo nje grup shoqeror do ju lumturoj ne kete periudhe

Bricjapi

Pavaresisht se jeni fokusuar tek qellimi juaj sot do ta hapni xhepin per disa shpenzime qe do ndryshojne humorin tuaj dhe do ju japin nje ide te re ne lidhje me punen dhe jeten perosonale

Ujori

Hena perball shenjes tuaj ju ritkehn ne mendje dike qe ju ka bere dikur te qeshni apo te ndjeheshit se jeni te lire dhe mund te eksploroni boten

Peshqit

Kjo dite ka te beje me shume me punen dhe nje udhetim i cili do ju nxjerri nga rremuja e diteve duke ju dhene me shume hapesira edhe per nje ngritje ne karriere. Sot do ju prezantojne dike per jeten tuaj personale.

(Kosova Sot Online)