5 shenjat e horoskopit që nuk e kanë fatin në anën e tyre këtë vit

  • G.G /
  • 04 January 2022 - 10:31
5 shenjat e horoskopit që nuk e kanë fatin në anën e tyre këtë vit

Çdo fillimviti i sulemi horoskopit për të parë çfarë tregojnë planetët për shenjën tonë përfaqësuese. 2022-i akoma vazhdon me pandeminë që nuk është shkëputur nga jetët tona, por shpresojmë që deri në fund të vitit gjendja të jetë përmirësuar. Megjithatë në pjesën më të madhe të aspekteve të jetës, për 5 shenja ky vit nuk do jetë edhe aq i suksesshëm. Këta persona do kenë vështirësi në menaxhimin e inatit dhe çështjeve të ndryshme, ndaj ju këshillojmë të tregoni kujdes. Më tej ua listojmë:

Binjakët

Do ketë shpërthime të mëdha edhe pas debateve të vogla.

Gaforret

Do përjetojnë një tradhëti që do ndiqet edhe nga ngjarje të tjera të vështira.

Akrepi

Do kenë probleme me paratë.

Ujorët

Nuk do kenë fat në dashuri.

Peshqit

Do marrin vendime të gabuara dhe do kenë keqkuptime të vazhdueshme.

E gjetët veten në listë?

(Kosova Sot Online)