Trendi i syzeve të diellit që e bën çdo pamje unike

  • A.P /
  • 09 maj 2022 - 14:48
Trendi i syzeve të diellit që e bën çdo pamje unike

Kur bëhet fjalë për syzet e diellit, është gjithmonë joshëse të zgjidhni një palë tjetër të zezë. E vetmja gjë e sigurt është se ato përputhen me të gjitha veshjet në dollapin tonë. Megjithatë, syzet e diellit shumëngjyrëshe janë tendenca më popullore për vitin 2022, e cila është një mundësi e mirë për të dalë nga status quo-ja.

Vjeshtën e kaluar, syzet e diellit të ndezura ishin kudo në Javën e Modës, në shfaqjet e modës Gucci, Blumarine dhe Versace Pranverë 2022. Markat tona të preferuara i kanë përfshirë tashmë në koleksionet e tyre, me rezultatin që në treg janë të disponueshme një larmi nuancash dhe dizajnesh. Është koha t’i veshim ato dhe të sjellim atmosferë pranverore në veshjet tona dhe të heqim psikologjinë tonë.

(Kosova Sot Online)