Atletet e reja “Converse” që po bëjnë xhiron e botës

  • A.P /
  • 16 May 2022 - 14:36
Atletet e reja “Converse” që po bëjnë xhiron e botës

Tashmë vera ka bërë të ndjeshme praninë e saj, me temperaturat e larta që na paralajmërojnë se koha e preferuar e të gjithëve po përgatitet të na dhurojë eksperienca të reja.

Gjatë kësaj periudhe, kapitulli i trajnerëve është një prioritet, ku kutia e parë në listën e kontrollit është ajo që “i përgjigjet” ndjenjës së lehtë dhe padyshim që ka sa më pak pëlhurë. E megjithatë, rezultatet e shitjeve nuk pajtohen saktësisht me këtë besim.

Të shitura në shumicën e dyqaneve fizike për disa numra janë ngjyrat pastel sezonale të Platformës Run Star Hike të Converse. Kjo është një seri nuancash pastel të freskëta dhe lozonjare në këpucët tuaja të preferuara, që siç tregon gjithçka, do të përqafojnë kyçin e këmbës edhe në verë.

Shumëllojshmëria e ngjyrave do të rrezatojë personalitetin tuaj, të veçantë me best seller, por versioni kafe-bezhë, i sigurt.

Sigurisht, kjo është një zgjedhje krejtësisht e kuptueshme, pasi komoditeti që të ofrojnë “gjembat” në taban të bëjnë të ndjesh se nuk po ecësh, por… po fluturon!

(Kosova Sot Online)